V I A N N A C L O U D

ViannaCloud

مرتفع کردن دغدغه های برگزاری دوره های آموزش مجازی

مراکز آموزشی همواره نگران تامین نرم افزار و زیرساخت لازم جهت برگزاری دوره های آموزشی بصورت مجازی بوده اند. در سرویس ابری ویانا، این دغدغه را حذف کرده ایم. ما علاوه بر اینکه یک سامانه آموزش مجازی اختصاصی را در اختیار مراکز آموزشی قرار می دهیم به فراخور نیاز و به نسبت تعداد کاربرانشان نیز زیر ساخت را لازم را در اختیارشان قرار می دهیم تا با خیالی آسوده و به دور از نگرانی، آموزش های خودشان را به سمت مجازی سازی و برگزاری دوره های آموزشی بصورت الکترونیکی پیش ببرند.

کاهش هزینه های دوره های آموزشی

دوره های حضوری عموما هزینه های بالایی را برای فراگیران دارد. کسانی امکانات مالی زیادی ندارند مجبور می شوند که قید شرکت در دوره های آموزشی را بزنند و خودشان به تنهایی با در اختیار داشتن منابع آموزشی، دانش لازم را کسب کنند. آموزش مجازی با کاهش و بهینه کردن شرایط برگزاری دوره های آموزشی، این امکان را برای فراگیران فراهم می کنند تا آنها نیز به منابع آموزشی معتبر و کاربردی دسترسی داشته باشند. از طرفی دیگر، مراکز آموزشی می توانند به طیف گسترده تری از فراگیران آموزش دهند و آنها را در امر یادگیری یاری کنند.

افزایش سرعت پیاده سازی سامانه آموزش مجازی

سامانه آموزش مجازی ویانا آماده است، کافی است که شخصی سازی های لازم همچون ایجاد آرم و لوگوی ، آدرس اینترنتی، تم اختصاصی برای مرکز آموزشی انجام شود. در کمترین زمان، متخصصین فنی و پشتیبانی، سامانه اختصاصی آموزش مجازی ویانا را تحویل مرکز آموزشی قرار می دهد. مرکز می تواند با کمک فایل های راهنما که بصورت جداگانه برای سه سطح دسترسی (مدیر سامانه، مدرس و فراگیر) در اختیارشان قرار می گیرد نسبت به آموزش های الکترونیکی و مجازی اقدام کنند.

آموزش بدون محدودیت در هر زمان و مکان

رسالت اصلی آموزش مجازی این که محدودیت ها را از میان بردارد. بیشتر فراگیرانی که در می خواهند در مراکز آموزشی ثبت نام کنند یا دغدغه دارند که  زمان بندی کلاس ها با برنامه های روزانه شان هم پوشانی نداشته باشد و یا مرکز آموزشی که دوره دلخواهشان را آموزش می دهد لازم نباشد مسافت زیادی برای شرکت در آن دوره طی کنند. در بستر آموزش مجازی کاربران می توانند با حذف همه محدودیت زمانی و مکانی در مسیر آموزش و یادگیری گام بردارند. در هر مراکز آموزشی که دوست دارند ثبت نام کنند و دوره های آموزشی مورد علاقه شان را بدون محدودیت سپری کنند.

افزایش سطح دسترسی به منابع آموزشی

فراگیران تا در دوره های آموزشی و کلاس،حضور پیدا نمی کردند نمی توانستند به منابع آموزشی دسترسی داشته باشند. در فضای آموزشی که بصورت آنلاین و الکترونیکی ایجاد شده این امکان برای فراگیران به وجود آمده است که در هر لحظه بتوانند به منابع آموزشی دسترسی داشته باشند وامکان تعامل بین مدرس وفراگیران فراهم شده است. فراگیران در فضای سامانه آموزش مجازی احساس نمی کنند که باید به تنهایی و بدون برنامه ریزی آموزش ببینند، بلکه فضای ایجاد شده است که مدرس به راحتی فعالیت های فراگیران را رصد می کنند و به فراخور نیازشان منابع آموزشی لازم را در اختیارشان قرار می دهد.

سامانه اختصاصی آموزش مجازی

سامانه آموزش مجازی یک سامانه ای که موسسات و مراکز آموزشی را قادر می سازد تا برگزاری دوره های آموزشی را به کمک آن انجام دهند. این سامانه به شما اجازه می دهد دوره های مجازی که قرار است برگزار شود را مدیریت و نسبت به برگزاری آن اقدام کنید.از آنجاییکه در فضای واقعی، هر مراکز آموزشی دارای یک فضای اختصاصی است، در فضای آنلاین هم این امکان برای مراکز ایجاد شده است. هرمراکز آموزشی دارای یک سامانه کاملا اختصاصی است با آرم و لوگو مرکز است که می تواند از این سامانه بعنوان یک مرکز الکترونیکی از آن استفاده کند.

Viana-Logo-(www.norvan.png64

ویانا راهکار ابری آموزش مجازی

تمامی حقوق برای شرکت فناوران اطلاعات وستا محفوظ است

با ما در ارتباط باشید

ایمیل: Info@ViannaCloud.ir
تلفن: 88285422-021 الی 25
فکس: 89776370-021
کدپستی: 1446666953